Хочу розповісти історію про те, як в мене з картки Ощадбанку для дитячих виплат пропали гроші і те як я їх повернув.

 

з картки Ощадбанку вкрали гроші

 

 

 

 

Моя історія почалася після других родів моєї дружини. Я оформив дитячі кошти на своє ім'я. Ніби було все добре. Раз в півроку треба було поновлювати карту Ощадбанку, яку я відкрив заздалегідь.

І тут закінчується термін дії картки і я іду в Ощадбанк щоб поновили мені карту, чекав її один місяць, коли прийшов в банк спитався консультанта чи готова моя карта, сказали що так ,ідіть на касу і забирайте. Підійшов в касу, карти немає. Знову пішов до консультанта і тут почалося, вони мені розказують що карта є, але не можемо знайти, кажу добре, дитячі гроші по рахунку можу зняти, так. Дали мені рахунок, підійшовши в касу мені кажуть що на вашому рахунку немає грошей.

І тут Остапа понесло, на картці мали бути гроші за два місяця це десь 2000 гривень. Знову пішов до консультанта, і тут мене добили, кажуть що два дня назат були зняті кошти. Я їм пояснюю як я міг зняти свої кошти з банкомата якщо ви мені карту не видавали. Я так розійшовся, що через 5 хвилин був заступник директора, і я їм в очі кажу що ви вкрали мої гроші, або хтось із ваших працівників.

Вони почали розбиратися, і виявилося що вони видали карту чужій людині, що наші прізвища схожі, і гроші мені повернуть. Але це брехня, пін-код до карти був старий, і новий я неробив. То як чужа людина могла знати мій пінкод. Хтось із працівників просто зняв гроші.

Я їм погрожував що визву прокуратуру і будемо розбиратися. Саме дивно те що мені знову зробили нову карту тільки за один день і через деякий час на ній була моя сума грошей. Отже така історія.

• История от - Александр - участник розыгрыша "Расскажи свою историю и поделись опытом"

 

 

 


Добавить комментарий

Через данную форму Вы можете написать свой комментарий, вопрос или отзыв по теме данной страницы.

Защитный код
Обновить

 

Финансовые специалисты и работники правоохранительных органов знают к каким самым распространённым уловкам прибегают аферисты, чтобы похитить личные средства граждан с пластиковых карт.
2018-10-07 11:41:46
Не так давно в Украине официально начала функционировать банковская структура под названием «Monobank». С появлением этого банка граждане страны получили уникальную возможность проводить все финансовые операции, не выходя из дома, достаточно иметь ...
2018-09-24 08:13:10
Украинские граждане все чаще отдают предпочтение безналичным расчетам. НБУ сообщает, что в текущем году количество расчетов по карте выросло на 30,2% (лидерами являются торговые сети их доля 50,6% от всего количества), а объем стал больше на 46,2% ...
2018-09-21 13:45:03
У меня была раз такая история которая подтверждает тот факт что в банках Укарины все организовано не правильно. От такой работы в отделениях банков бесконечные очереди.
2018-08-11 08:29:26
Хочу поделится с Вами историей о том, как в Ощадбанке мне сотрудники подвязали к моей учетной записи в Ощад 24 карточку с остатком 10 000 гривен, и как потом оказалось это ошибка самого сотрудника Ощадбанка.
2018-08-11 08:17:33