Ця історія розповідає про те, що завжди треба перевіряти реквізити, після оплати платежів через кассу банку.

 

Перевіряйте раквізити платежів через касу

 

 

У мого брата є кредит. Він його взяв у банку ПУМБ на свої потреби. Брат попросив мене поїхати заплатити обов'язковий платіж. Взявши кошти, я поїхав у м.Шпола.

 

 

Для початку я подзвонив до секретаря який оформляв цей кредит. Зі мною була також платіжка, на якій були зазначені реквізити для оплати кредиту. Секретар обяснив як правильно зробити платіж. Для здійснення платежів я зайшов до Приватбанку. Так-як я є членом Голд Клубу Приватбанку я рахував що оплата пройде якомога швидше. Я помилявся.

Працівник банку ,точніше касир ввів неправильно реквізити. Платіж забракували. Повідомленя прийшло лише на наступний день, про те що платіж забракований і мені необхідно вказати правильні реквізити.

Я зайшов у Приват24 , обяснив все свойому приватному банкіру. Назвав правильні реквізити, але платіж уже неможливо було редагувати. Кошти вирішили повернути на мою карту "Для виплат" впродовж одного банківського дня.

Оскільки я подав заяву на повернення коштів у суботу, заява набрала чинності лише в понеділок. Кошти повернули лише у середу. За той тиждень що я очікував повернення коштів, за кредитом ПУМБ банку виріс выдсоток за прострочку.

Отож перевіряйте чеки біля каси ретельно тому, що потім будуть проблеми.

 

 

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
 

+ Добавить свой комментарий

Через данную форму Вы можете написать свой комментарий, вопрос или отзыв по теме данной страницы.

Защитный код
Обновить