Хочу розповісти вам історію про те, як я мав негативний досвід в користуванні банкоматом Райффайзен банку Аваль, а саме зняття коштів чере банкомат данного банку.

 

Банкомат Аваль банка не выдал деньги

 

 

Одного разу я прийшов до банкомата Райффазен банк Аваль щоб зняти кошти - 1000 грн. Схема видачі коштів в банкоматі така: вставляїш картку, вводиш пароль, вибираєш суму і чекаєш. Банкомат видав карточку, а от кошти я так й не дочекався. Я пішов до іншого банкомата перевірити баланс, а там уже 0.00.

 

 

Я зателефонував до свого банку , мені сказали що потрібно звертатись до того банку, чій банкомат.

Добре що відділення Райффазен банка Аваль ще був відкритий. Зайшовши туди я обяснив всю ситуацію працівникові банку. Мені сказали що кошти повернуть найближчим часом. Кошти мені потрібні були уже сьодні. Я сказав, що це їхня помилка, і вони повинні мені їх повернути негайно. Перевіривши мої слова, про те що я дійсно знімав кошти у їхньому банкоматі,в они все-таки видали мені 1000 грн із каси.

Все-таки я недарма потратив пів години свого часу. Більше я в тому банкоматі кошти не знімав, користувався тільки своїм банком. Як вияснилось це був не перший випадок, коли цей банкомат не видавав кошти, а з рахунку знімав. Пізніше цього банкомата Райффазен банка Аваль взагалі демонтували.

 

 

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
 

+ Добавить свой комментарий

Через данную форму Вы можете написать свой комментарий, вопрос или отзыв по теме данной страницы.

Защитный код
Обновить