Законодательство, что регламентирует работу кассы банкаКаждая касса в банке регламентируются и подчиняются одним и тем же законодательным нормативам. Данные законодательные нормативы создает Национальный Банк Украины.

 

Каждый банк за основу берет законодательную базу НБУ, но в праве менять внутри банка так, чтобы это не противоречило основным законам.

 

Вся деятельность в Кассах банков регламентируется следующими документами НБУ:  

Карантин затягивается!

Пора оформить Бесплатную карту с лимитом до 200 000 грн на всякий случай!

0% кредит на 62 дня. Кешбек 20% в подарок. Просто сфоткай паспорт и код!


 

 
Закон України "Про банки та банківську діяльність"
 
Закон України "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні"
 
Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму»
 
Положення НБУ № 492 про затвердження "Інструкції про порядок відкриття, використання та закриття рахунків у національній та іноземних валютах"
 
Інструкція «Про ведення касових операцій банками в Україні» 
 
Інструкція про приймання та перерахування інкасаторських сумок з виручкою Клієнтів і готівкою структурних підрозділів ВАТ «ВіЕйБі Банк» № 475, від 3.06.2009 
 
Правила визначення платіжності та обміну банкнот і монет Національного банку України
 
 
Положення про організацію операційної діяльності в банках України (затверджено постановою Правління Національного банку України від 18.06.2003р. №254)
 
Правила організації статистичної звітності, що подається до НБУ (затверджено постановою Правління НБУ від 19.03.2003р. №124)
 
Перелік документів, що утворюються в діяльності Національного банку України та банків України із зазначенням строків зберігання (затверджено постановою Правління Національного банку України від 08.12. 2004 року № 601)
 
Інструкція з організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів в установах банків України
 
Інструкція про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України
 
Правила здійснення за межі України та в Україні переказів фізичних осіб за поточними валютними неторговельними операціями та їх виплати в Україні (затверджено постановою Правління Національного банку України від 29.12.2007 р. №496)
Выше перечисленные законодательные документы по кассе банка регулярно изменяются и дополняются, но основной перечень предоставлен выше. 

 

+ Написать свой комментарий

 

Вопросы, отзывы и комментарии (0)

Здесь ещё нет оставленных комментариев.

Оставьте свой комментарий

  1. Указав свой E-mail Вы получите ответ на почту.
0 символов
Вложения (0 / 3)
Share Your Location